W Cieszynie wyzdrowiał pacjent zakażony koronawirusem

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 25.03.2020 14:30, PG
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 31 nowych zakażeniach koronawirusem w Polsce.
W Cieszynie wyzdrowiał pacjent zakażony koronawirusem
W środę (25.03.) o godz. 14:00 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 31 nowych zakażeniach koronawirusem w Polsce, w tym dwie osoby z województwa śląskiego. na Śląsku. Aktualnie na Śląsku zarażonych jest już 98 osób.

Są też dobre informacje!

Trzy tygodnie temu do Szpitala Śląskiego w Cieszynie trafił mężczyzna, który wrócił z Niemiec. Okazało się , że jest zakażony koronawirusem. Dobre wieści są takie, że mężczyzna wyzdrowiał i opuścił szpital.

Informację o tym, że mężczyzna opuścił szpital potwierdziła w mediach Ewa Herman, rzeczniczka prasowa Szpitala Śląskiego w Cieszynie. Testy dały wynik ujemny. Żona i córka pacjenta, u których także potwierdzono Covid-19 wciąż przebywają w szpitalu.

Obecnie w Polsce zarażonych koronawirusem jest 957 osób, w tym 13 osób zmarło.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy