W nocy w Międzybrodziu Żywieckim zaginął 29-letni mężczyzna [AKTUALIZACJA]

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 13.05.2019 09:40,
W nocy w Międzybrodziu Żywieckim zaginął 29-letni mężczyzna [AKTUALIZACJA]
AKTUALIZACJA
Poszukiwania zostały zakończone.

W poniedziałek rano ciało 29-letniego Kamila wydobyto z Jeziora Międzybrodzkiegofoto: OSP Międzybrodzie Żywieckie

29-letni Kamil Kiszka z Targanic ostatnio widziany był o godz. 1:30 w sobotę (12.05) w domku letniskowym w Międzybrodziu Żywieckim ul. Isepnicka 1. Od tej pory z Kamilem nie ma żadnego kontaktu.

Przebywał tam w towarzystwie znajomych na wieczorze kawalerskim. Oddalił się z miejsca imprezy w stanie upojenia alkoholowego. Nie dotarł do miejsca zamieszkania. Targanice koło Andrychowa. Proszę o wszelkie informacje! Numer tel. 888 781 029 - apeluje rodzina zaginionego

Mężczyzna ubrany był w ciemnogranatowe spodnie, ciemne buty typu sportowego, w sportową bluzę i sportową koszulkę.Rodzina prosi o pomoc w poszukiwania Kamila. O zaginięciu poinformowana została również policja.
W niedzielę wieczorem poszukiwania zostały podjęte w Międzybrodziu Żywieckim, o czym informują strażacy z Międzybrodzia. Działania prowadzone są na jeziorze w górach i okolicy.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy