W nocy zaatakował nożownik. Trwają poszukiwania sprawcy [AKTUALIZACJA]

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 12.08.2019 10:10,
W nocy zaatakował nożownik. Trwają poszukiwania sprawcy [AKTUALIZACJA]
Policjanci z bielskiej komendy poszukują mężczyzny, który w nocy z niedzieli na poniedziałek około godziny 23.20 ranił nożem dwie osoby w kamienicy na bielskiej ulicy Michałowicza.

Oficer dyżurny bielskiej komendy odebrał zgłoszenie o ugodzeniu nożem dwóch osób w kamienicy na bielskiej ulicy Michałowicza, którego sprawca zbiegł. Na miejsce natychmiast zostały wysłane policyjne patrole.

Mundurowi potwierdzili, że na miejscu doszło do dźgnięcia nożem. Sprawca ugodził w okolice brzucha 44-latka oraz zadał ranę ciętą 14-latkowi, a następnie oddalił się. Ugodzony nożem 44-latek z poważnymi obrażeniami został zabrany do szpitala. 14-latek został zabrany do szpitala pediatrycznego z obrażeniami nie zagrażającymi jego życiu.

Trwają czynności dochodzeniowo-śledcze i operacyjne zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do zatrzymania sprawcy prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, przy ul. Wapiennej 45, tel. 33 12 12 55, nr alarmowe 112.

Aktualizacja: W poniedziałek nożownik został zatrzymany

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy