W piecu palił resztki mebli. Został ukarany mandatem

Region, Na sygnale, Wiadomości, 16.01.2020 11:00, ap
Kolejna interwencja straży miejskiej dotycząca odpadów w piecu. Tym razem właściciel posesji palił płyty pilśniowe zmieszane z węglem.
W piecu palił resztki mebli. Został ukarany mandatem
Wczoraj (15 stycznia) dyżurny Straży Miejskiej odebrał zgłoszenie, o prawdopodobnym spalaniu odpadów w piecu. Interweniujący na miejsce zdarzenia strażnicy, przeprowadzili kontrolę paleniska w obecności właściciela.- Wynik kontroli wskazał, że mężczyzna spalał w piecu CO płyty pilśniowe zmieszane z węglem. Interwencję zakończono nałożeniem mandatu karnego kredytowanego - relacjonują funkcjonariusze z Cieszyna.

Z mężczyzną przeprowadzona została pouczająca rozmowa. Właścicielowi nakazano także zlecić wywóz odpadów meblowych składowanych na terenie posesji, koncesjonowanej firmie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy