W święta okradł budowę. Teraz za to odpowie

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 09.04.2021 11:50,
Policjanci ze Szczyrku zatrzymali 26-latka, który dokonał kradzieży osprzętu maszyn budowlanych wartości ponad 16 tysięcy złotych.
W święta okradł budowę. Teraz za to odpowie

Do kradzieży doszło w okresie świątecznym na jednej z budów w Bystrej. Z terenu inwestycji został skradziony osprzęt maszyn budowlanych wartości ponad 16 tysięcy złotych. W środowy poranek na terenie jednego ze skupu surowców wtórnych w Bystrej, wśród znajdujących się tam przedmiotów kierownik okradzionej firmy budowlanej zauważył skradzione elementy osprzętu maszyn należące do firmy, w której pracował.

Na miejsce natychmiast wezwał policjantów z Komisariatu Policji w Szczyrku, którzy zabezpieczyli mienie i ustalili tożsamość osoby mężczyzny, który sprzedał je w tym punkcie. Stróże prawa rozpoczęli jego poszukiwania, podejrzewając, że będzie chciał spieniężyć pozostałe skradzione elementy. Policyjny nos nie zawiódł.

Podejrzewany o kradzież 26-latek zjawił się ponownie w tym samym punkcie skupu surowców wtórnych. Mieszkaniec powiatu bielskiego został zatrzymany i doprowadzony do bielskiej komendy. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut kradzieży mienia wartości ponad 16 tysięcy złotych, za które może spędzić za kratami nawet 5 lat. Policjanci odzyskali całość skradzionego przez niego mienia, które wróciło do prawowitego właściciela.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy