W szpitalu zmarła 3-letnia dziewczynka potrącona razem z matką przez samochód

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 28.10.2020 07:00,
W szpitalu zmarła 3-letnie dziewczynka potrącona razem z matką kilka dni temu w Gilowicach (powiat żywiecki).
W szpitalu zmarła 3-letnia dziewczynka potrącona razem z matką przez samochód
Do tragedii doszło 22 października w Gilowicach ulicy Zakopiańskiej. Wiadomo, że kierowca samochodu osobowego wjechał w idącą poboczem 36-letnią kobietę i jej 3-letnią córkę.

Po potrąceniu 36-letnia kobieta, w widocznej cięży, zmarła na miejscu. 3-letnia dziewczynka w bardzo ciężkim stanie została przetransportowana do krakowskiego szpitala. Niestety, dziecko zmarło w szpitalu.

Samochodem kierował 68-letni mężczyzna, który - jak wynika ze wstępnych ustaleń policji - z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu, następnie otarł się o drzewo, po czym potrącił stojące przy drodze piesze.

foto: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy