Wandale uszkodzili malucha

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 28.05.2021 11:00, PG, fot. SUEZ Bielsko-Biała S.A.
Maluch służy celom charytatywnym.
Wandale uszkodzili malucha

Maluch - pojemnik, do którego bielszczanie zbierają plastikowe nakrętki na cele charytatywne został uszkodzony. Wydział Gospodarki Miejskiej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej już zapowiedział, że po oszacowaniu strat sprawa zostanie zgłoszona policji. Do zdarzenia doszło 23 maja wcześnie rano na osiedlu Słonecznym, u zbiegu ulic Mieczysława Michałowicza i Aleksandrowickiej. Zniszczone zostały mocowania malucha.

Metalowy pojemnik na nakrętki został przez sprawcę czy sprawców aktu wandalizmu dosłownie wyrwany z mocowania. SUEZ Bielsko-Biała S.A., który odbiera plastikowe nakrętki z tej lokalizacji i jest sponsorem wszystkich ustawionych w mieście pięciu maluchów - pojemników prosi świadków tego zdarzenia o kontakt ze sobą lub komendą policji w sprawie ewentualnych sprawców.

Biały maluch już został naprawiony.

źródło: UM Bielsko- Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy