Włamywacz i podpalacz zatrzymany

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 03.12.2020 14:35,
Wczoraj, tuż przed południem, dyżurny Komisariatu Policji w Węgierskiej Górce otrzymał informację, że w Wieprzu pali się przyczepa campingowa. Na miejsce wysłano patrol policyjny oraz straż pożarną.
Włamywacz i podpalacz zatrzymany

Zagrożenie było duże, bowiem istniało podejrzenie, że w przyczepie może znajdować butla z gazem. Pomimo, że policjanci zajęci byli zabezpieczeniem miejsca zdarzenia, ich uwadze nie uszedł ukrywający się w krzakach mężczyzna.

Okazało się, że jest to 36-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, który miał on przy sobie przedmioty rozpoznane przez właścicielkę przyczepy campingowej jako jej własność. Policjanci ustalili, że chwilę wcześniej włamał się on do przyczepy, a potem, żeby zatrzeć ślady, podpalił ją. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Skradzione przez niego przedmioty wróciły do właścicielki. Za popełnione przestępstwa 36-latek w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy