Wybuch w budynku mieszkalnym [AKTUALIZACJA]

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 18.06.2020 19:56,
Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem.
Wybuch w budynku mieszkalnym [AKTUALIZACJA]
W czwartek (18.06) wieczorem w miejscowości Trzebinia (powiat żywiecki) w jednym z budynków mieszkalnych przy ulicy Parkowej doszło do wybuchu gazu.

Na miejscu interweniowały służby ratownicze. Zadysponowano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 62-latka, w czasie obsługi piecyka gazowego, doprowadziła do wybuchu nagromadzonego w pomieszczeniu gazu. W wyniku zdarzenia kobieta, z obrażeniami ciała, śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego została przetransportowana do szpitala w Siemianowicach Śląskich.

Natomiast jej 37-letni syn trafił do żywieckiego szpitala. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci. Śledczy ustalają teraz dokładne okoliczności zdarzenia oraz przyczynę wybuchu gazu, która będzie znana po przeprowadzeniu przez biegłych niezbędnych ekspertyz.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy