Wypadek autokaru na Węgrzech. Wyjazd organizowało biuro podróży z Bielska-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 09.08.2020 15:01,
Jedna osoba nie żyje, a 24 zostały ranne w wypadku autokaru z polskimi pasażerami na autostradzie na Węgrzech
Wypadek autokaru na Węgrzech. Wyjazd organizowało biuro podróży z Bielska-Białej

Do wypadku doszło w niedzielę (9.08) rano na popularnej autostradzie M5, w okolicy miasta Kiskunfélegyháza na Węgrzech. Autobus zjechał z autostrady i wpadł do rowu. Na miejsce zostały wysłane dwa śmigłowce ratunkowe i 14 karetek.

Autokarem podróżowało łącznie 40 osób. Turyści, głównie mieszkańcy Śląska, wracali turyści w czasów z Bułgarii,. Wyjazd zorganizowało biuro podróży Marco z Bielska-Białej. Biuro wysłało już na Węgry autokar zastępczy.

W wyniki wypadku jedna osoba zginęła, a 24 zostały ranne i trafiły do szpitali.

Rodziny poszkodowanych mogą uzyskać informacje pod numerami telefonu organizatora wyjazdu: 33 811 04 54, 33 811 04 55 oraz pod numerem 0036 305 333 036 - podało Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

foto: Kadr z nagrania wideo opublikowanego na youtube'owym kanale hirado.hu/hirado.hu /YouTube

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy