Wypadek na skrzyżowaniu z udziałem autobusu

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 24.01.2020 18:01,
Dwie osoby trafiły do szpitala.
Wypadek na skrzyżowaniu z udziałem autobusu
Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego do jakiego doszło w piątek (24.01) na skrzyżowaniu ulic Partyzantów i Michałowicza w Bielsku-Białej.

Jak informuje policja, o godzinie 10:00 w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu ulic Partyzantów i Michałowicza doszło do zderzenia autobusu miejskiego marki Mercedes z samochodem osobowym marki Toyota.


Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 53-letni kierujący autobusem jadąc ulicą Partyzantów w kierunku Szczyrku wjechał na skrzyżowanie, gdy dla jego kierunku nadawany był sygnał czerwony, gdzie zderzył się z jadącą od strony ulicy 1 Maja w kierunku ulicy Michałowicza, 41-letnią kierującą osobową Toyotą. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Pasażerowie autobusu opuścili pojazd o własnych siłach i nie potrzebowali pomocy medycznej. Osoby podróżujące Toyotą tj. kierująca i dziecko w wieku 13 lat, zostały przewiezione do szpitala.

Ulica Partyzantów w kierunku Szczyrku była zablokowana na czas pracy służb. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy. Kierującemu autobusem policjanci zatrzymali prawo jazdy. Teraz śledczy z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej będą wyjaśniać szczegółowe okoliczności tego wypadku.

Policja apeluje o ostrożność i bezpieczną, przepisową jazdę. - Kierowco, pamiętaj, że przez Twoją nieodpowiedzialną jazdę na drodze możesz zginąć Ty lub ktoś inny - podkreślają policjanci.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy