Wypadki i kolizje. Jedna osoba nie żyje

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 28.11.2020 00:00, foto: Waszym Okiem Radio Bielsko
Fatalny wieczór na drogach regionu.
Wypadki i kolizje. Jedna osoba nie żyje
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek (27.11) wieczorem w Milówce. Na ul. Jana Kazimierza samochód ciężarowy potrącił kobietę.

Policjanci wstępnie ustalili, że 56-letni kierowca ciężarowego MAN-a podczas włączania się do ruchu potrącił pieszą. Na miejscu długo trwała reanimacja poszkodowanej, ale niestety jej życia nie udało się uratować.

W piątek wieczorem do groźnych kolizji doszło w Bielsku-Białej. Na ulicy Zamkowej kierowca bmw zderzył się czołowo z kierującym osobowym Renault [na zdjęciu]

Z kolei na ul. Armii Krajowej w Bielsku-Białej Kierowca osobówki wypadł z drogi i zniszczył znaki, słup i ogrodzenie.

Policjanci apelują o ograniczenie prędkości i ostrożniejszą jazdę. Słaba widoczność, śliska nawierzchnia - to norma w ostatnich dniach na drogach regionu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy