Wypożyczył rower i nie oddał. Policja upublicznia zdjęcie oszusta

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 30.08.2019 16:25,
Mundurowi ze Szczyrku poszukują mężczyzny, który posługując się fałszywym dokumentem wypożyczył rower elektryczny z wypożyczalni i go nie zwrócił. Czy ktoś go rozpoznaje?
Wypożyczył rower i nie oddał. Policja upublicznia zdjęcie oszusta
Komisariat Policji w Szczyrku prowadzi postępowanie w sprawie oszusta, który w dniu 30 czerwca 2019 roku wypożyczył rower elektryczny m-ki HaiBike SDRURO z baterią i ładowarką, posługując się sfałszowanym dokumentem prawa jazdy. Mężczyzna nie zwrócił roweru do wypożyczalni do dnia dzisiejszego. Policja publikuje zdjęcie poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

- Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, prosimy kierować do Komisariatu Policji w Szczyrku przy ul. Myśliwskiej 40, tel. 33 825 46 10, nr alarmowy 112, adres e-mail: [email protected] Gwarantujemy anonimowość! - informuje bielska policja.
foto: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy