Wznowiono poszukiwania 24-letniego Huberta

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 20.01.2020 15:00, ap
Po zaginionym mieszkańcu Pisarzowic wciąż nie ma śladu. Dzisiaj służby ponownie wznowiły poszukiwania 24-latka w rejonie Jeziora Międzybrodzkiego.
Wznowiono poszukiwania 24-letniego Huberta
Przypomnijmy: Hubert Marciniak wyszedł z domu 10 grudnia 2019 roku około 18.00 i dotąd nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.Po kilku dniach, przy Jeziorze Międzybrodzkim znaleziony został samochód 24-latka. Od tej pory służby przeszukiwały teren jeziora i pobliski las. Zaginionego szukano także z powietrza i przy pomocy wojska. Niestety nie udało się odnaleźć mieszkańca Pisarzowic.

W poniedziałek (20 stycznia) strażacy OSP Międzybrodzie Bialskie wraz z policjantami z Kobiernic wznowili poszukiwania Huberta. Służby przeszukują pobliski teren oraz Jezioro Międzybrodzkie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy