Z siekierą na męża! Areszt za usiłowanie zabójstwa

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 15.09.2021 15:35,
Policjanci z Węgierskiej Górki zatrzymali 46-latkę podejrzaną o usiłowanie zabójstwa swojego męża.
Z siekierą na męża! Areszt za usiłowanie zabójstwa

Do zdarzenia doszło w niedzielę w godzinach nocnych na terenie gminy Węgierska Górka. Jak ustalili policjanci, w jednym z domów doszło do awantury, w czasie której 46-letnia kobieta próbowała uderzyć siekierą w głowę swojego o 3 lata starszego męża. Mężczyzna próbując uniknąć ciosu zasłonił się ręką, w wyniku czego został uderzony w przedramię i doznał poważnych obrażeń.

Kobieta po całym zajściu uciekła i zadzwoniła na pogotowie mówiąc, że mąż okaleczył się sam. Policjanci rozpoczęli poszukiwania 46-latki. Po kilku godzinach kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania 46-latka miała w organizmie ponad promil alkoholu i w obecności policjantów dalej groziła mężowi śmiercią. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzuty. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd tymczasowo aresztował ją na okres 3 miesięcy.

Za popełnione przestępstwo grozi jej nawet dożywotni pobyt w więzieniu

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy