Za jednym zamachem 35-letni kierowca zdobył 20 punktów karnych

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 07.05.2021 12:00,
Za kierownicą siedział 35-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, który posiadał już na swoim koncie 10 punktów karnych również za prędkość.
Za jednym zamachem 35-letni kierowca zdobył 20 punktów karnych
W środę (5.05) przed godziną 20 policjanci z suskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę samochodu marki Audi, który na drodze krajowej w Osielcu nie tylko pędził swoim samochodem 118 km/h, ale też podjął manewr wyprzedzania na przejściu dla pieszych.

Okazało się, że za kierownicą siedział 35-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, który posiadał już na swoim koncie 10 punktów karnych również za prędkość. Za tak rażące wykroczenia, do jego konta policjanci dopisali kolejne 20 punktów karnych oraz ukarali go mandatem karnym. Kontrola kierowcy zakończyła się również zatrzymaniem jego prawa jazdy.

Nadmierna lub niedostosowana do warunków na drodze prędkość i brawura, to wciąż główne przyczyny wypadków drogowych. Apelujemy o rozsądek i zdjęcie nogi z gazu. Lepiej - przypominają policjanci - dojechać chwilę później, ale bezpiecznie.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy