Zaginął 63-latek. Ostatni raz widziany był w Bielsku-Białej [AKTUALIZACJA]

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 08.07.2020 11:30,
Publikujemy komunikat w tej sprawie.
Zaginął 63-latek. Ostatni raz widziany był w Bielsku-Białej [AKTUALIZACJA]

AKTUALIZACJA:

- Mężczyzna odnalazł się na terenie powiatu bielskiego. Obecnie przebywa w szpitalu - informuje nas. mł. asp. Agnieszka Petek, rzecznik KPP Wadowicexxx


Komisariat Policji w Andrychowie poszukuje Józefa (.....), lat 63

Zaginiony ostatni raz widziany był 1 lipca 2020 roku w Bielsku Białej w rejonie ul. Karola Miarki. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Rysopis zaginionego:

Wzrost: 175 cm

Sylwetka: szczupła

Włosy: krótkie, szatyn (po bokach siwe)

Kolor oczu: zielone

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w jasną koszulę, spodnie koloru szarego, brązowy pasek, buty koloru czarnego typu „lakierki”

- Jeżeli posiada ktoś jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Andrychowie, tel. 47 83 27 400 lub numer alarmowy 112. Za okazaną pomoc dziękujemy - apeluje policja.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy