Zaginęła 17-letnia Klaudia

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 13.01.2021 13:20,
Żywieccy policjanci poszukują zaginionej 17-letniej Klaudii Gawlas z Żywca.
Zaginęła 17-letnia Klaudia

Żywieccy policjanci poszukują zaginionej 17-letniej Klaudii Gawlas z Żywca. Nieletnia w dniu 8 stycznia br. wyszła ze swojego miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu 17-18 lat, wzrost 182 cm, szczupła budowa ciała, włosy długie, czarne farbowane, blizna na lewym policzku od nosa w kierunku ucha o długości ok. 5 cm.

W chwili zaginięcia ubrana była w spodnie koloru czarnego typu jeans, bluzę ciemnego koloru z kapturem do pasa, bawełnianą bluzkę z długim rękawem koloru białego, popielatą apaszkę, buty czarne sportowe marki Adidas – Super Star.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszony jest o kontakt z żywiecką komendą policji pod numerem telefonu 47 85 722 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy