Zaginęła nastolatka. Trwają poszukiwania

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 20.03.2021 09:07,
Bielscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej 16-letniej Kingi Gnela, która wyszła z domu 26 lutego br i dotychczas nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Zaginęła nastolatka. Trwają poszukiwania

Zaginiona wyszła z Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Czechowicach-Dziedzicach w dniu 26.02.2021 r. i udała się na praktyki do sklepu przy ulicy Michałowicza w Czechowicach-Dziedzicach. Około godziny 16.00 po zakończonych praktykach kontakt z nią się urwał. Nastolatka do tej pory nie powróciła do Ośrodka i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej – wiek 16 lat, wzrost około 160 cm, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne długie, do połowy ramienia ( przeważnie spięte w kucyk), tatuaż na lewym przedramieniu przedstawiający węża i różę, kolczyk w nosie oraz pępku. Posiada sztuczne rzęsy oraz mocno zarysowane brwi.

W dniu zaginięcia ubrana była w szary płaszcz do kolan, spodnie typu jeans koloru białego lub czarnego, białe buty sportowe. Miała ze sobą czarną torebkę na ramię.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku Białej przy ul. Składowej 2, tel. 47 857 0100, 47 857 0129 , 47 857 1255 lub 112.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy