Zamiast zapłacić alimenty, kupił narkotyki

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 09.02.2021 11:24,
Kryminalni z czwartego komisariatu zatrzymali poszukiwanego przez bielską prokuraturę 32-latka.
Zamiast zapłacić alimenty, kupił narkotyki

Śledczy z Komisariatu IV Policji w Bielsku-Białej przez kilka dni tropili poszukiwanego przez bielską prokuraturę 32-letniego bielszczanina. Prokurator wydał nakaz jego zatrzymania i doprowadzenia do bielskiej „dwójki”, ponieważ mężczyzna ukrywał się w związku z prowadzonym w jego sprawie dochodzeniu o przestępstwo niepłacenia alimentów.

Detektyw zajmujący się poszukiwaniem osób na czwartym komisariacie przeanalizował wcześniejsze sprawy, zrobił rozeznanie w kontaktach rodzinnych i towarzyskich poszukiwanego i po dwóch dniach trafił na trop 32-latka. Według informacji policjantów w ukrywaniu się przed organami ścigania pomagali mężczyźnie członkowie najbliższej rodziny.

Śledczy udał się na miejsce wraz z mundurowymi i po krótkiej obserwacji w okolicy adresu, pod którym miał się ukrywać zauważyli poszukiwanego 32-latka na ulicy. Stróże prawa zatrzymali zaskoczonego mężczyznę. Podczas czynności służbowych na komisariacie znaleźli przy nim amfetaminę. Policjanci zabezpieczyli narkotyk, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za niepłacenie alimentów oraz posiadanie narkotyków grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy