Zarzuty, policyjny dozór i poręczenie majątkowe za posiadanie narkotyków

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 16.09.2021 12:00,
Policjanci z Bielska-Białej zatrzymali 30-latka podejrzewanego o posiadanie ponad 100 gramów amfetaminy i innych narkotyków.
Zarzuty, policyjny dozór i poręczenie majątkowe za posiadanie narkotyków

W poniedziałek (13.09) mundurowi z bielskiej "czwórki" zostali skierowani na interwencję domową do jednej z dzielnic Komorowic. Zgłaszająca kobieta poinformowała, że jest zaniepokojona, ponieważ nie może skontaktować się ze swoją znajomą.

Na miejscu policjanci ustalili, że nikomu z domowników nic się nie stało. Podczas rozmowy wyczuli zapach palonej marihuany. Stróże prawa ujawnili w mieszkaniu krzaki marihuany i ponad 100 gramów amfetaminy. Narkotyki zostały zabezpieczone, a 30-letni mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Sprawą zajęli się śledczy z Referatu ds. zwalczania przestępczości narkotykowej. Bielszczanin został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór i poręczenie majątkowe. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy