Zarzuty za przemoc domową, mężczyzna musi opuścić mieszkanie

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 26.07.2019 14:26,
Zarzuty za przemoc domową, mężczyzna musi opuścić mieszkanie
Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o przemoc domową i groźby karalne. Prokurator zdecydował już, że sprawca musi opuścić mieszkanie, które do tej pory zajmował wspólnie z matką.

Jak informuje policja w niedzielę, 21 lipca policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na Osiedlu Karpackim w Bielsku-Białej, gdzie nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę ze swoją 65-letnią matką.

W czasie kłótni groził i wyzywał pokrzywdzoną. Pokrzywdzonej udało się zamknąć agresora na balkonie i wezwać policjantów. Przybyli na miejsce policjanci zakuli go w kajdanki i poddali badaniu alkomatem. Badanie wykazało, że zatrzymany miał w organizmie ponad 2,7 promila alkoholu.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony go do policyjnego aresztu. W środę policjanci doprowadzili go do prokuratury, gdzie usłyszał już zarzuty gróźb karalnych, których użył wobec swojej matki. Aby zapobiec dalszej eskalacji jego agresji prokurator nakazał mu opuścić mieszkanie. Zakazał mu też zbliżania się do pokrzywdzonej i zastosował wobec niego policyjny dozór.

źródła: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy