reklama

Zatrzymano 29-latka, który ugodził ojca nożem

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 24.12.2021 15:52,
Zatrzymano 29-latka, który ugodził ojca nożem

Jak informuje żywiecka policja, w czwartek (23.12) po 10.00 dyżurny komisariatu w Rajczy otrzymał informację, że w jednym z domów doszło do awantury z użyciem noża, w wyniku czego ranna została jedna osoba.

Na miejsce ruszyli policjanci. Zastali tam mocno krwawiącego 55-latka. Mundurowi udzielili mu pomocy, zatamowali krwawienie i wezwali pogotowie. Jak ustalili w rozmowie z 55-latkiem, chwilę wcześniej jego 29-letni syn ugodził go nożem w udo, po czym uciekł.

Na szczęście jego życiu nie zagrażało żadne niebezpieczeństwo. Policjanci rozpoczęli akcję pościgowo-poszukiwawczą, w której brali udział również strażacy z PSP oraz strażacy ochotnicy z Soli, Rycerki Dolnej, Zwardonia oraz Rajczy. W wyniku podjętych działań 29-latek został zatrzymany. Trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszy zarzuty. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy