Zatrzymano 32-latka podejrzanego o zabójstwo rodziców

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 07.12.2022 09:17,
Policjanci zatrzymali wczoraj 32-letniego mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo swoich rodziców.
Zatrzymano 32-latka podejrzanego o zabójstwo rodziców
We wtorek (6 grudnia), po godzinie 13:00 policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące ujawnienia zwłok w jednym z domów na terenie gminy Istebna. Niestety, na miejscu interwencji policjanci potwierdzili, że wewnątrz domu znajdują się zwłoki mieszkającego tam małżeństwa, 64-letniego mężczyzny oraz 66-letniej kobiety.


Okoliczności podjętej interwencji wskazywały na to, że są ofiarami zabójstwa. W związku z tą sprawą na miejscu zbrodni zatrzymany został 32-letni mężczyzna.

Na miejsce zdarzenia przybył zespół dochodzeniowo-śledczy cieszyńskiej komendy Policji, prokurator z Prokuratury Rejonowej w Cieszynie oraz lekarz z listy biegłych sądowych. Prokurator zarządził sekcję zwłok ofiar.

Na miejscu zbrodni pracowali specjaliści, którzy zebrane dowody wykorzystają w postępowaniu przygotowawczym. Napastnik został osadzony w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratury Rejonowej w Cieszynie, która prowadzi śledztwo w tej sprawie.

źródło: KPP Cieszyn

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy