Zatrzymano wandala, który zdemolował drzwi sklepu

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 04.01.2022 11:16,
Dzięki obywatelskiej postawie świadka policyjni wywiadowcy zatrzymali 33-latka, który sklepowym wózkiem rozbił szklane drzwi w sklepie wielobranżowym przy ulicy Cieszyńskiej w Bielskiej Wapienicy.
Zatrzymano wandala, który zdemolował drzwi sklepu

Jak informuje bielska policja, w niedzielę kilka minut po godzinie 22 dyżurny bielskiej komendy został powiadomiony o wandalu, który sklepowym wózkiem forsował szklane wejście.

Mężczyznę zauważył rowerzysta, który tamtędy przejeżdżał i zgłosił interwencję na numer alarmowy. Na miejsce natychmiast został skierowany policyjny patrol wywiadowców z wydziału prewencji. Stróże prawa zatrzymali 33-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który zdążył już rozbić szklane wejście i uszkodzić inny element sklepu powodując łączne straty wartości blisko 6 tysięcy złotych.

Na miejscu policyjni technicy wykonali oględziny kryminalistyczne, zabezpieczając ślady przestępstwa oraz zabezpieczyli sklepowy monitoring. 33-latek trafił do policyjnej izby zatrzymań. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności, a o jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy