Zatrzymany z narkotykami podczas kontroli drogowej

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 21.06.2019 18:08,
Zatrzymany z narkotykami podczas kontroli drogowej
Jak informuje bielska policja, we wtorek około godziny 23.40 na bielskiej ulicy Wyzwolenia policyjni wywiadowcy z wydziału prewencji bielskiej komendy zauważyli osobowego citroena, a za jego kierownicą mężczyznę, który przewijał się już w policyjnych statystykach kryminalnych - był notowany za kradzieże i przestępstwa narkotykowe.

Stróże prawa postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. - Nie zawiodło ich policyjne przeczucie. Mężczyzna w kieszeni spodni chował kilka porcji amfetaminy, a w samochodzie miał ukrytą marihuanę - informują policjanci.

Narkotyki zostały zabezpieczone, a 39-latek po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszał zarzuty posiadania narkotyków, za które grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje wkrótce sąd.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy