Zatrzymany za znęcanie się nad rodzicami

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 19.06.2020 09:34,
30-latek wyzywał swoich rodziców, groził im śmiercią i spaleniem domu.
Zatrzymany za znęcanie się nad rodzicami

Jak informuje żywiecka policja, w poniedziałek dyżurny Komisariatu Policji w Węgierskiej Górce otrzymał informację, że w jednym z domów doszło do awantury. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci.

Jak ustalili, 30-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego wszczął w domu awanturę, wyzywał swoich rodziców, groził im śmiercią i spaleniem domu oraz niszczył i rozbijał sprzęty domowe. Agresor został obezwładniony i zatrzymany. Pokrzywdzeni przyznali policjantom, że taka sytuacja trwa już od pół roku.

30-latek po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty. Wczoraj na wniosek śledczych prokurator objął go policyjnym dozorem oraz nakazał mu opuszczenie mieszkania. Ma również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy