Zawaliła się kamienica w Bielsku-Białej [FOTO]

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 13.09.2019 13:45,
Zawaliła się kamienica w Bielsku-Białej [FOTO]

W piątek (13.09) około południa w Bielsku-Białej doszło do katastrofy budowlanej. Zawaliła się ściana kamienicy przy ul. Lompy. Budynek był ostatnio remontowany.

Na miejscu pracują służby ratownicze.

Strażacy przeszukują gruzowisko. Na razie brak informacji o osobach poszkodowanych.

- Zawalona część budynku była w trakcie prac budowlanych związanych z rozbudową kamienicy i nie była zamieszkała. Z terenu budowy samodzielnie ewakuowało się 3 pracowników budowlanych. Policjanci i strażacy ewakuowali 5 osób z części budynku przylegającego do rozbudowanej kamienicy. Funkcjonariusze Policji i Państwowej Straży Pożarnej wspólnie z bielskimi Strażnikami Miejskimi zabezpieczają miejsce zdarzenia przed dostępem osób postronnych. Według wstępnych ustaleń ratowników nikt nie ucierpiał. Szczegółowe okoliczności zdarzenia, przyczynę zawalenia się budynku ustalają śledczy z Komisariatu II Policji w Bielsku-Białej - informuje bielska policja.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy