Zawsze i wszędzie… można liczyć na bielskich policjantów.

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 01.12.2020 09:55,
W ostatni weekend do dyżurnego z bielskiej „dwójki” zadzwoniła 73-letnia mieszkanka Osiedla Karpackiego z prośbą o pomoc.
Zawsze i wszędzie… można liczyć na bielskich policjantów.
Seniorka przebywająca na kwarantannie nie miała już w domu żywności ani nikogo kto pomógłby jej w trudnej sytuacji. Kobiecie w zrobieniu zakupów pomógł komendant komisariatu wraz z jednym z dzielnicowych.


Zawsze i wszędzie… można liczyć na bielskich policjantów. W sobotę do dyżurnego Komisariatu II Policji w Bielsku-Białej zatelefonowała 73-letnia seniorka. Kobieta w rozmowie z mundurowym przekazała, że przebywa na kwarantannie, skończyła się jej żywność, a nie ma nikogo, do kogo mogłaby zwrócić się o pomoc. Dlatego z pomocą ruszył komendant komisariatu razem z dzielnicowym. Mundurowi pomogli seniorce w zrobieniu zakupów oraz przekazali informację o jej trudnym położeniu pracownikowi socjalnemu bielskiego MOPSu, aby uniknąć narażania 73-latki na podobne kłopoty w przyszłości.

Bielscy policjanci od początku trwania epidemii wykonują wiele obowiązków związanych z przepisami wprowadzonymi w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa. To nie tylko kontrola przestrzegania sanitarnych obostrzeń, czy sprawdzanie mieszkańców przebywających na kwarantannie. To przede wszystkim pomaganie tym, którzy nierzadko znaleźli w trudnej dla nich sytuacji.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy