Zderzenie dwóch ciężarówek. Kierowcy nie zawiedli [wideo]

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 10.12.2019 11:00, ap, foto: OSP Łodygowice
Wypadek w Rybarzowicach. Na S1 zderzyły się ze sobą dwa samochody ciężarowe. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na uwagę zasługują także inni kierowcy, którzy utworzyli wzorowy korytarz życia.
Zderzenie dwóch ciężarówek. Kierowcy nie zawiedli [wideo]
Do zdarzenia doszło w poniedziałek (9.12) na S1. Ok. godz. 6:30 w Rybarzowicach zderzyły się ze sobą dwa samochody ciężarowe.Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na jezdni w stronę Bielska-Białej kierowca volvo zatrzymał się na poboczu. Jadący w tym kierunku kierowca mercedesa zahaczył o tył lekko wystającej naczepy.

Uderzenie było tak silne, że z kabiny mercedesa i części naczepy volvo zostały szczątki. Elementy pojazdów rozsypały się na całą jezdnię.

Na szczęście kierowcy ciężarówek nie doznali poważnych obrażeń. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin.

Strażacy z OSP Łodygowice opublikowali film, na którym widać jak inni kierowcy utworzyli wzorowy korytarz życia, dzięki któremu służby szybko dotarły na miejsce zdarzenia.

Zobaczcie wideo:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy