Zderzenie osobówki z ciężarówką

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 22.04.2021 16:04,
Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego, do jakiego doszło dzisiaj w południe na ulicy Bielskiej w Świętoszówce.
Zderzenie osobówki z ciężarówką

W czwartek (22.04) o godzinie 12.21 w Świętoszówce, na ulicy Bielskiej (stara droga krajowa na Cieszyn) doszło do poważnego zdarzenia drogowego.

Według wstępnych ustaleń policjantów 73-letnia kierująca osobową mazdą po zjechaniu z drogi ekspresowej S-52 skręciła w ulicę Bielską zjeżdżając w kierunku Bielska-Białej i zderzyła się z jadącym z naprzeciwka kierowcą ciężarowego renault, którym kierował 47-latek. Kobieta w wyniku zderzenia się pojazdów doznała obrażeń, została zabrana do szpitala.

Podróżowała sama, bez pasażerów. Policjanci sprawdzili na miejscu stan trzeźwości kierującego ciężarówką, w chwili zdarzenia był trzeźwy. Droga jest nieprzejezdna.

Na miejscu pracują policjanci z drogówki i strażacy. Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku ustalą śledczy z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

wypadek Bielsko-Biała
źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy