Zderzenie pod kościołem

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 10.04.2019 18:30, PAN
Zderzenie pod kościołem

W środę doszło w Jeleśni (powiat żywiecki) do groźnego zderzenia dwóch samochodów. Kierujący BMW zjechał na przeciwległy pas i uderzył czołowo w jadących Oplem Astra. W wyniku zdarzenia obrażeń doznała pasażerka Opla, która wraz z dzieckiem odwieziona została do bielskiego szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Sprawa jest badana, ale wszystko wskazuje na to, że kierujący BMW nie zachował ostrożności i na solidnym łuku obok rynku i kościoła nie dostosował prędkości do warunków na drodze. W tym miejscu często dochodzi do mniej groźnych kolizji, bo kierujący sądzą, że poradzą sobie ze sporym zakrętem, jednak, gdy z naprzeciwka równie szybko jedzie inny pojazd, wówczas o wypadek jest bardzo łatwo.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy