Ze skazanymi o epidemii

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 03.06.2020 11:00,
Skazani odbywający karę w bielskim oddziale Zakładu Karnego w Cieszynie spotkali się z jednym z policyjnych profilaktyków bielskiej komendy.
Ze skazanymi o epidemii
Wpływ epidemii na dzisiejszą rzeczywistość jest odczuwalny przez każdego z nas. Zmieniająca się sytuacja epidemiczna wpływa na zmieniające się przepisy porządkowe i sanitarne wprowadzane przez administrację rządową. W tej nowej rzeczywistości muszą się odnajdywać skazani zwalniani z zakładów karnych. Policjanci z bielskiej komendy pomagają im przygotować się na zetknięcie z realiami nowej normalności.

Skazani odbywający karę w bielskim oddziale Zakładu Karnego w Cieszynie spotkali się z jednym z policyjnych profilaktyków bielskiej komendy. Prelekcja z uwagi na obowiązujący nas wszystkich reżim sanitarny odbyło się on-line. Mundurowy omówił z osadzonymi aktualne przepisy porządkowe wprowadzone w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa oraz obowiązujące zalecenia sanitarne, z jakimi mogą się spotkać po opuszczeniu zakład karnego. Policjant odpowiadał na pytania zadawane przez skazanych dotyczące obowiązującego w tej materii prawa oraz zachęcał do bieżącego śledzenia stron rządowych i policyjnych, na których znajdują się aktualne informacje dotyczące koronawirusa i przepisów z nim związanych.

źródło: KMP Bielsko - Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy