Złapany kierowca subaru, który dachował na drodze w Kobiernicach

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 27.02.2020 13:55, PG
Mundurowi z drogówki zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu bielskiego, który w środę kierując osobowym subaru złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i spowodował kolizję drogową
Złapany kierowca subaru, który dachował na drodze w Kobiernicach

Pojazd, którym jechał wypadł z drogi i wydachował w rowie. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń. Za złamanie sądowego zakazu mężczyźnie grozi teraz kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

W środę (26.02.) tuż po godzinie 7 na ulicy Żywieckiej w Kobiernicach doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierujący pojazdem subaru wykonując manewr wyprzedzania doprowadził do zderzenia z jadącym przepisowo z naprzeciwka seatem prowadzonym przez 62-latka. Uderzenie było na tyle silne, że subaru wypadło z drogi i zatrzymało się w rowie. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń.

Policjanci z ruchu drogowego, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że kierujący osobowym subaru 27-letni obywatel Ukrainy, mieszkaniec powiatu bielskiego prowadził pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

Mężczyzna był trzeźwy. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj w godzinach południowych usłyszał zarzut złamania sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, za które może trafić za kraty nawet na 5 lat. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem sąd.


źrodło: Policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy