Złodziej z pociągu poszukiwany

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 03.09.2021 07:10,
Kryminalni w Bielska-Białej poszukują sprawcy kradzieży walizki z zawartością rzeczy osobistych o łącznej wartości 6.000 zł na szkodę podróżnej.
Złodziej z pociągu poszukiwany

Do zdarzenia doszło 25 czerwca 2021 roku kilkanaście minut po północy. Sprawca, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej, zabrał walizkę z przedziału bagażowego, a następnie wysiadł na stacji w Tychach.

Rysopisy sprawcy: Wiek z wyglądu około 25-30 lat, krótko ostrzyżony, ubrany w czarną koszulkę z logo i fioletowym napisem „Joker”, krótkie sportowe spodenki i czarne, sportowe buty. Na plecach założony szaropomarańczowy plecak.

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Bielsku-Białej, tel. 47 857 14 20, 47 85 712 80 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55. Poczta elektroniczna [email protected]

Zapewniamy anonimowość!

- czytamy w komunikacie bielskiej policji.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy