Złodziej z powiatu bielskiego zatrzymany

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 18.06.2020 09:04,

Policjanci z Łodygowic zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu bielskiego.

Złodziej z powiatu bielskiego zatrzymany

Jak informuje żywiecka policja, w niedzielę około 20.00, dyżurny komisariatu policji w Łodygowicach, otrzymał informację o kradzieży katalizatora z samochodu honda.

Na miejsce natychmiast pojechali policjanci i potwierdzili zgłoszenie. Dzięki ustaleniom mundurowych na miejscu zdarzenia, dotarli oni do 35-letniego mieszkańca powiatu bielskiego. Mężczyzna został zatrzymany.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut. Wczoraj, na wniosek śledczych, prokurator objął go policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 5 lat więzienia. Do sprawy mundurowi zabezpieczyli jeszcze inne przedmioty i urządzenia, które najprawdopodobniej pochodzą z kradzieży. Sprawa jest rozwojowa.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy