Zmiana na stanowisku komendanta żywieckiej policji

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 27.02.2021 18:16,
Zmiany w żywieckiej komendzie.
Zmiana na stanowisku komendanta żywieckiej policji

W piątek (26.02) w siedzibie żywieckiej komendy policji odbyła się wyjątkowa uroczystość. Młodszy inspektor Michał Łukasik po ponad 8 latach kierowania jednostką oraz ponad 30 latach służby w mundurze policyjnym odszedł na emeryturę.

Ceremonia rozpoczęła się od meldunku złożonego I Zastępcy Komendanta Powiatowego mł. insp. Krzysztofowi Czaja i wprowadzeniu sztandaru KPP w Żywcu. Następnie minutą ciszy uczczono funkcjonariuszy i pracowników Policji, którzy zmarli w wyniku zakażenia wirusem Sars-Cov-2. Po odczytaniu decyzji Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach nastąpiło pożegnanie ze sztandarem przez dotychczasowego szefa żywieckiej jednostki. Po tym, mł. insp. Michał Łukasik złożył swojemu Zastępcy meldunek o zdaniu obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Żywcu.

Również w piątek mł. insp. Krzysztof Czaja, dotychczasowy I zastępca żywieckiej komendy policji, odebrał rozkaz o powierzeniu mu obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Żywcu.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy