Zmiany na szczytach władzy bielskiej policji

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 30.08.2019 10:10,
Zmiany na szczytach władzy bielskiej policji
W czwartek (29.08) w siedzibie śląskiej policji odbyła się uroczystość związana ze zmianami na stanowiskach kierowniczych w garnizonie śląskim. Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach powierzył pełnienie obowiązków służbowych z dniem 1 września 2019 r. na stanowisku I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł.insp. Dariuszowi Zajda, dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta Miejskiego w Jastrzębiu Zdroju.

W uroczystości uczestniczył Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej insp. Krzysztof Herzyk.

Mł.insp. Dariusz Zajda pełni służbę w Policji od 1995 roku. Jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Od początku swojej służby związany był z Komendą Miejską Policji w Rybniku. Służbę rozpoczynał na stanowiskach wykonawczych: w wydziale dochodzeniowo-śledczym oraz prewencji w ogniwie interwencyjnym. W 2007 został kierownikiem referatu patrolowo-interwencyjnego, a od 2012 awansował na stanowisko Zastępcy Naczelnika Prewencji rybnickiej komendy. W dniu 01.09.2017 r. awansował na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu Zdroju. Z dniem 1 września br. został delegowany do pełnienia obowiązków I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej.


źródło: bielska policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy