Znacie tego mężczyznę? Szuka go policja

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 24.09.2019 12:50, ap
Mundurowi poszukują sprawcy przywłaszczenia gotówki. Do zdarzenia doszło w czerwcu w sklepie Leroy Merlin w Bielsku-Białej. Teraz policjanci publikują zdjęcie podejrzanego mężczyzny.
Znacie tego mężczyznę? Szuka go policja
Śledczy Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia gotówki w dniu 28 czerwca br.

Pokrzywdzony pozostawił pieniądze na pulpicie bankomatu w sklepie Leroy Merlin. Banknoty szybko znalazły nowego właściciela. Teraz zachłannego mężczyznę ściga policja.


- Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Publikujemy zdjęcie poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów - informuje asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, można kierować do Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel. 33 4 800 300, nr alarmowy 112, adres e-mail: [email protected]


foto: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy