Znalazła się skradziona figurka Jezusa

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 07.01.2022 12:18, foto: Wydział Prasowy UMBB
W Oknie Życia znaleziono zgubę.
Znalazła się skradziona figurka Jezusa

6 stycznia po 16:00 Straż Miejska w Bielsku-Białej otrzymała zawiadomienie, że w okienku życia Diecezjalnego Domu Matki i Dziecka przy ul. Ks. Brzóski 3 pojawił się Jezusek skradziony z miejskiej szopki.

Figurka z lekko uszkodzonymi paluszkami lewej ręki wróciła właśnie na swoje miejsce. Przed powrotem do Świętej Rodziny na skrzyżowaniu ulic Władysława Orkana i Wzgórze policja zdjęła odciski palców z najważniejszej postaci szopki. Sprawa będzie wyjaśniania. Jednocześnie należy podkreślić, że medialny apel Wiesława Maja, naczelnika Wydziału Gospodarki Miejskiej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, odniósł skutek i figura Jezuska została oddana anonimowo w najlepsze możliwe miejsce.

Szopka od godziny 10:00 cieszy mieszkańców Bielska-Białej pełnym składem.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy