Znamy wyniki sekcji zwłok 20-latka i jego matki

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 30.10.2019 12:13,
Są wstępne wyniki sekcji zwłok rodziny z Bielska-Białej. W sobotę 20-letni Igor S. skoczył z wiaduktu na S1, po tym jak jego matka śmiertelnie zatruła się czadem. W jakim kierunku prowadzone jest śledztwo prokuratury?
Znamy wyniki sekcji zwłok 20-latka i jego matki
Rodzinna tragedia na os. Złote Łany

W sobotę (26.10) 20-letni Igor S. popełnił samobójstwo, po tym, jak kilka godzin wcześniej zginęła jego matka. 44-letnia Joanna S. śmiertelnie zatruła się dwutlenkiem węgla.


Przybyły na miejsce tragedii ojciec chłopaka, trafił do szpitala psychiatrycznego.


Śledztwo bielskiej prokuratury

Prokuratura Rejonowa Bielsko-Biała-Południe bada szczegóły i okoliczności tej tragedii.

- Prokuratura prowadzi jedno postępowanie w związku z dwoma zdarzeniami. Pierwsze dotyczy nieumyślnego spowodowania śmierci kobiety. Drugie śledztwo związane jest z targnięciem się na własne życie przez Igora S. - wyjaśnia Agnieszka Michulec z Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej.

Śledczy sprawdzają, czy nikt nie podżegał lub nie pomógł 20-latkowi popełnić samobójstwa.

Wyniki sekcji zwłok

Została przeprowadzona sekcja zwłok rodziny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną śmierci Joanny S. było zatrzymanie krążenia. Pisemna opinia w tej sprawie zostanie wydana po przeprowadzeniu badań biologicznych materiału pobranego podczas sekcji zwłok przez biegłych.

Przyczyną śmierci 20-letniego Igora są wielonarządowe obrażenia ciała w wyniku upadku z wysokości.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy