antyLGBT w Wilamowicach. Ciąg dalszy

Region, Bielsko-Biała, Polityka, Wiadomości, 27.04.2021 17:40, DK
Na obrady radnych w Wilamowicach ponownie trafi uchwała w „w sprawie wsparcia dla konstytucyjnego modelu rodziny opartego na tradycyjnych wartościach”.
antyLGBT w Wilamowicach. Ciąg dalszy

O budzącej wiele kontrowersji sytuacji w Wilamowicach informowaliśmy w art. Honorowy obywatel rezygnuje przez uchwale antyLGBT

Wtedy to jeden z honorowych obywateli Wilamowic zrezygnował z przyznanego mu tytułu z powodu podjętej przez radnych uchwały "w sprawie wsparcia dla konstytucyjnego modelu rodziny opartego na tradycyjnych wartościach".

Co ciekawe, Bruksela odrzuciła projekty z udziałem sześciu polskich miast (w tym Wilamowic) z powodu podobnych uchwał anty-LGBT.

Jak informuje na swoim facebookowym fanpage'u Stowarzyszenie Wilamowice:

W czasie najbliższej sesji Rady Miejskiej w dniu 28 kwietnia 2021 r. o godz. 14.30 zostanie rozpatrzona petycja złożona przez przedstawicieli naszego stowarzyszenia w dniu 8.03.2021, dotycząca uchylenia uchwały nr XIV/83/19 z dnia 30.10.2019 wraz ze stanowiskiem Rady „w sprawie wsparcia dla konstytucyjnego modelu rodziny opartego na tradycyjnych wartościach”.

Trzymamy kciuki za Radnych oraz szybki powrót do spokoju i normalności w naszej miejscowości!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama