Bielskie inicjatywy zostały wyróżnione

Region, Bielsko-Biała, Polityka, Kultura - Rozrywka, Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, 10.09.2019 09:38, PAN
Bielskie inicjatywy zostały wyróżnione
Rozstrzygnięto X edycję konkursu „Marka – Śląskie”. Zwycięzców ogłoszono podczas jubileuszowej 25. gali Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach.
Nagrody i wyróżnienia w konkursie wręczyły Izabela Domogała i Beata Białowąs z Zarządu Województwa Śląskiego oraz Wiktor Pawlik, Prezes Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach.

W kategorii kultura nagrodzono Lotos Jazz Festival Bielska Zadymka Jazzowa, w kategorii sport wyróżnienie otrzymała Fundacja na Rzecz Promocji Sportu Osób Niepełnosprawnych "Kuloodporni", Bielsko-Biała, w kategorii usługa wyróżnienie przypadło dla towarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym "RAZEM", Bielsko-Biała, zaś w kategorii społeczna odpowiedzialność biznesu wyróżniono Fundację Zróbmy To Bielsko-Biała.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy