Bielsko: Jarosław Kaczyński jednak przyjedzie. Spotka się z mieszkańcami

Region, Bielsko-Biała, Polityka, Wiadomości, 04.10.2019 14:35, ap
Jeszcze wczoraj nie było pewne czy prezes PiS pojawi się w sobotę w Bielsku-Białej. Teraz wiemy! Jarosław Kaczyński przyjedzie, ale znacznie później. Spotka się z nim ok. 250 mieszkańców.
Bielsko: Jarosław Kaczyński jednak przyjedzie. Spotka się z mieszkańcami
Kilka dni temu informowaliśmy Was o nadchodzącej wizycie prezesa Prawa i Sprawiedliwości w naszym mieście. >>> Poseł Jarosław Kaczyński jedzie do Bielska-Białej. Kto chce się z nim widzieć? <<<. Bielszczanie, którzy chcieli uczestniczyć w wydarzeniu, musieli się zapisać na listę.

W związku z pogrzebem Kornela Morawieckiego nie było jednak wiadomo, czy dojdzie do spotkania z mieszkańcami lub, czy nie zostanie przełożone na inny termin. Teraz już wiemy. Prezes PiS przyjedzie, ale wieczorem.

Bielszczanie (ok.250 osób), którzy wezmą udział w wydarzeniu, spotkają się liderem Prawa i Sprawiedliwości w auli Akademii Techniczno-Humanistycznej po godz. 18:00.

Ci, którzy wystąpienia prezesa nie obejrzą w ATH, mogą to zrobić przez Internet.

foto: Facebook/Jarosław Kaczyński - fani

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy