Bielsko: ruszają konsultacje społeczne. Prezydent zaprasza do składania uwag

Region, Bielsko-Biała, Polityka, Gospodarka, Wiadomości, 21.01.2020 15:30, ap
Mieszkańcy mogą zgłaszać uwagi dotyczące projektu uchwały Rady Miasta. Konsultacje społeczne w Bielsku-Białej trwać będą 3 tygodnie.
Bielsko: ruszają konsultacje społeczne. Prezydent zaprasza do składania uwag
Projekt zakłada stworzenie centrum aktywizacji i wsparcia osób zamieszkujących obszar rewitalizacji (ze szczególnym uwzględnieniem dwóch najbardziej zdegradowanych osiedli tj.: Śródmieście Bielsko i Złote Łany) obejmującego kompleksowy zakres usług społecznych aktywizujących mieszkańców.Aby inwestycja doszła do skutku, najpierw przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne.

- W terminie od 28 stycznia 2020 r. do 17 lutego 2020 r. zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu uchwały Rady Miejskiej w Bielsku-Białej w sprawie wprowadzenia zmian w „Programie Rewitalizacji Obszarów Miejskich w Bielsku-Białej na lata 2014-2020 - informuje bielski magistrat.

Zapoznajcie się z Treścią Ogłoszenia o konsultacjach oraz projektem Uchwały Rady Miejskiej.

Uwagi w ramach konsultacji społecznych należy składać wyłącznie na załączonym Formularzu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy