Burmistrz ma koronawirusa. 'Chorobę przechodzę bezobjawowo'

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Wiadomości, 18.06.2020 19:36,
Jednocześnie burmistrz Wisły zaapelował do wszystkich o ostrożność.
Burmistrz ma koronawirusa. 'Chorobę przechodzę bezobjawowo'

Takiej treści oświadczenie wydał w czwartek (18.06) wieczorem burmistrz Wisły Tomasz Bujok:

"Drodzy mieszkańcy,
po informacji, że jedna z osób, z którą w ostatnim czasie miałem kontakt, czuje się źle, postanowiłem zostać w domu i ograniczyć wszelkie możliwe osobiste kontakty. Postanowiłem też prywatnie zrobić test na obecność koronawirusa. Dzisiaj okazało się, że wyniki testu są pozytywne. Wszystkie osoby, które miały ze mną w ostatnim czasie osobisty kontakt, zostały już poinformowane o wynikach mojego testu. Także dwie pierwsze osoby, które poprosiłem o zrobienie testu na koronawirusa – pracownicy biura podawczego i sekretariatu Urzędu Miasta w Wiśle – otrzymały na szczęście wynik negatywny. Mam nadzieję, że żadnych innych zachorowań nie będzie.
Urząd miejski w Wiśle działa normalnie, ja ciągle pracuję zdalnie, chorobę przechodzę bezobjawowo.
Ta sytuacja pokazuje, że epidemia jest ciągle dużym problemem i mimo środków ostrożności nie byłem w stanie ustrzec się przed zachorowaniem. Dlatego proszę Was: dbajcie o siebie, zwracajcie uwagę na innych i zachowujcie ostrożność. Wszystkim chorym życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Do zobaczenia już wkrótce."

źródło: hfacebook.com/Tomasz-Bujok-Burmistrz-Miasta-Wisla

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy