Chcesz być twarzą LGBTQ+ ?

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Wiadomości, 27.02.2020 15:55, DK
Grupa "Tęczowe Podbeskidzie" szuka chętnych do sesji zdjęciowych.
Chcesz być twarzą LGBTQ+ ?

Na facebookowym profilu „Tęczowe Podbeskidzie” pojawił się post, który zachęca osoby LGBTQ+ z terenów Podbeskidzia do zgłaszania się do ich najnowszej akcji: - Zostań twarzą Tęczowego Podbeskidzia. Napisz do nas! Poszukujemy osób do kampanii informacyjnej w sprawie tego, co dzieje się wokół tzw. uchwał anty-LGBT. Pokażmy swoją solidarność!

Rada Powiatu Bielskiego przyjęła uchwałę Anty-LGBT, dlatego teraz ugrupowania tej ideologii zwierają szyki. Osoby, które chcą być twarzą akcji powinny skontaktować się z administratorem strony „Tęczowe Podbeskidzie”.

Zamieszkujesz Czechowice-Dziedzice, Buczkowice, Wilkowice, Bestwinę, Kozy, Porąbkę, Wilamowice, Jaworze lub Jasienice? Możesz zgłosić swoją kandydaturę i zareklamować akcję własną twarzą.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy