Chcesz zadać kandydatom pytania? Weź udział w debacie wyborczej

Region, Bielsko-Biała, Polityka, Wiadomości, 03.10.2019 11:00, ap
Niebawem w naszym mieście odbędzie się Niezależna Debata Wyborcza z udziałem wszystkich komitetów. Spotkanie jest otwarte dla mieszkańców. To świetna okazja, by zadać kandydatom pytania.
Chcesz zadać kandydatom pytania? Weź udział w debacie wyborczej
Stowarzyszenie Niezależni.BB zaprasza na Niezależną Debatę Wyborczą.

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali przedstawiciele wszystkich komitetów wyborczych wystawiających swoich kandydatów w wyborach do Sejmu RP w okręgu numer 27: PSL - Koalicja Polska, Prawo i Sprawiedliwość, SLD - Lewica, Konfederacja i Koalicja Obywatelska.- Podczas dyskusji skupić się chcemy na tematach związanych z Bielskiem-Białą. Pytania zadawać będą organizatorzy oraz przedstawiciele bielskich organizacji pozarządowych, m. in. stowarzyszenia Beskidzki Dom, Fundacji Pozytywnych Zmian, Stowarzyszenia Aktywnych Polaków i Startup Podbeskidzie -
informują organizatorzy wydarzenia.

Debata jest otwarta dla publiczności, która również będzie mogła zadawać pytania kandydatom. Już teraz swoje pytania przesyłać można za pomocą profilu Stowarzyszenia Niezależni.BB na Facebooku.

Spotkanie odbędzie się 7 października (poniedziałek) o godz. 17.30 w sali NOT w Bielsku-Białej przy ul. 3 Maja 10 . Przewidywany czas trwania debaty - ok. 2 godz.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy