Europejskie puchary w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 07.07.2021 14:00, PAN
Rewanżowe spotkanie II rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy, w którym Raków Częstochowa zagra z lepszą drużyną z pary Sūduva Marijampolė (Litwa) - Valmiera FC (Łotwa), odbędzie się w Bielsku-Białej.
Europejskie puchary w Bielsku-Białej
Stadion Rakowa przechodzi gruntowny remont. W minionym sezonie zespół, który tak dobrze spisywał się w ekstraklasie, mecze w roli gospodarza rozrywał w odległym Bełchatowie. Pod koniec rozgrywek drużyna wróciła do Częstochowy, ale obiekt ten wciąż nie spełnia wymogów UEFA do gry w pucharach. Tak więc podjęto decyzję, by wynająć obiekt możliwie blisko, by historyczne dla Rakowa wydarzenie sportowe mogli obejrzeć kibice. Padło na bielski Stadion Miejski i w zależności od sportowych sukcesów Raków rozegra na nim jeden lub kilka spotkań.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama