Grupy Ligi Mistrzów zostały rozlosowane

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Sport, Wiadomości, 02.02.2020 13:17, PAN
Mistrzowie Rosji, Anglii oraz Irnaldii będą rywalami mistrza Polski w AMP futbolu - Kuloodpornych Bielsko-Biała.
Grupy Ligi Mistrzów zostały rozlosowane

Mistrzowie Rosji, Anglii oraz Irnaldii będą rywalami mistrza Polski w AMP futbolu - Kuloodpornych Bielsko-Biała. Losowania dokonano podczas Kongresu EAFF w Krakowie, który trwa od soboty. Nie ma co ukrywać, że mistrzowie Polski trafili do trudnej grupy, niemniej mają atut swojego boiska, bo jak wiadomo, impreza odbędzie się w dnach 22-24 maja na stadionach w Bielsku-Białej i Czechowicach-Dziedzicach.

W rozgrywkach grupowych każda ekipa rozegra po trzy spotkania, po dwie najlepsze z każdej awansują do strefy medalowej.Meczem otwarcia będzie starcie Kuloodpornych z Dinamem Altai w piątek 22 maja na Stadionie Miejskim.Kolejnymi grupowymi rywalami Kuloodpornych będą: Crewe Sharks i Shamrock Rovers. W grupie B zagrają: AFC Tibilisi, PSV Eindhoven, ASD Nouva MontelAbbate oraz Sahinbey GSK. Już teraz serdecznie zapraszamy kibiców do gorącego dopinku. Wszak Liga Mistrzów na Podbeskidziu nie gości często!
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy